لينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست ناشران ]

اطلاعات کتاب

[ 336 بار نمایش ]

عنوان کتاب (ebook)

3D Game Engine Design A Practical Approach to Real-Time Computer Graphics

موضوع کتاب دیجیتالی [ Computers ]
شابک (ISBN) 9780122290633, 0122290631
تعداد صفحه 1018 صفحه
ناشر (انتشارات) [ ] تاریخ انتشار کتاب 2007
ویرایش 2

نمايش خلاصه کتاب

3D Game Engine Design A Practical Approach to Real-Time Computer Graphics 
3D موتور بازی طراحی، راه حل های عملی به زمان واقعی کامپیوتر گرافیک

Back cover of 3D Game Engine Design Front cover of 3D Game Engine Design
نویسنده:شرح مختصر:

This updated edition contains more than twice the coverage of the essential techniques of scene graph management, as well as new methods for managing memory usage in the new generation of game consoles and portable game players.


مباحث گسترده از تشخیص برخورد، اجتناب از برخورد، و فیزیک وجود دارد - همه افراد به چالش کشیدن برای توسعه دهندگان. * تجدید نظر در اثر کلاسیک در موتورهای بازی - هسته اصلی هر بازی. * شامل وحشی سحر و جادو، ...


شرح مفصل:

A major revision of the international bestseller on game programming!

Graphics hardware has evolved enormously in the last decade. Hardware can now be directly controlled
through techniques such as shader programming, which requires an entirely new thought process of a
programmer. 3D Game Engine Design, Second Edition shows step-by-step how to make a shader-based graphics engine and how to tame the new technology. Much new material has been added, including more than twice the coverage of the essential techniques of scene graph management, as well as new methods for managing memory usage in the new generation of game consoles and portable game players. There are expanded discussions of collision detection, collision avoidance, and physics - all challenging subjects for developers.


چاپ اول بازی 3D طراحی موتور پرفروش بین المللی است که بیش از 17،000 نسخه فروخته و استاندارد صنعت تبدیل شد.
در شش سال از زمان که کتاب منتشر شد، سخت افزار گرافیک فوق العاده تکامل یافته است. سخت افزار هم اکنون می توانید به طور مستقیم از طریق روش های مانند برنامه نویسی سایه زن، که نیاز به یک فرایند تفکر کاملا جدید از یک برنامه نویس کنترل می شود.

در راه است که هیچ کتاب دیگر را می توانید انجام دهید، این نسخه جدید گام به گام چگونه یک موتور گرافیکی مبتنی بر سایه زن و چگونه اهلی از این فن آوری جدید نشان می دهد.
مواد بسیار جدید اضافه شده است، از جمله بیش از دو برابر پوشش از تکنیک های اساسی مدیریت گراف صحنه، و همچنین به عنوان روش های جدید برای مدیریت استفاده از حافظه در نسل جدید کنسول های بازی و بازی های قابل حمل. مباحث گسترده از تشخیص برخورد، اجتناب از برخورد، و فیزیک-تمام موضوعات چالش برانگیز برای توسعه دهندگان وجود دارد. پوشش ریاضیات در حال حاضر نسبت به پایان کتاب متمرکز به آن را از بحث کلی هم جدا کنید.

همانطور که با نسخه اول، یکی از ویژگی های با ارزش ترین این کتاب گنجاندن سحر و جادو وحشی است ، یک موتور بازی با کیفیت تجاری در کد منبع که نشان میدهد که چگونه برای ساخت یک زمان واقعی سیستم رندر از جزئیات پایین ترین سطح تمام راه را به یک بازی کارگر.
وحشی سحر و جادو نسخه 4 متشکل از بیش از 300.000 خط کد است که اجازه می دهد تا نتایج حاصل از آزمایش های برنامه نویسی را به سرعت دیده می شود. این نسخه جدید از موتور به طور کامل مبتنی بر سایه زن اجرا بر روی ویندوز XP، سیستم عامل مک ایکس، و لینوکس، و تنها با خرید از این کتاب در دسترس است.[ لينک دايمي به اين صفحه: ]


فرمتهای دیگر موجود از این کتاب: DJVU

* متن ترجمه شده فوق در این صفحه (شامل نام کتاب و شرح مختصر) ممکن است دقیق نباشد. [توجه: کتاب فوق به زبان اصلی میباشد و ترجمه فارسی آن در این سایت موجود نیست]
نمايش صفحه قابل چاپ خلاصه کتاباطلاعات استنادی این کتاب را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 
 

معرفی کتاب به دوستان:

اعلام علاقه‌مندی در شبکه Google+
اعلام علاقه‌مندی در شبکه LinkedIn
ارسال اطلاعات به ایمیل / معرفی به دوستان

delicious icon digg icon facebook icon google icon linkedin icon redirect icon stumbleupon icon twitter iconمرجع دانش (سیویلیکا) | مجلات علمی پژوهشی | رتبه بندی بانکهای ایران | اخبار علمی | دیده بان علم ایران | پروژه ها و تحقیق دانشجویی | مرجع کتاب | فراخوانهای علمی پژوهشی کشور | افراد مهم علمی کشور | مرجع صنعت کنفرانس | اطلاع رسانی کنفرانسها | همایشهای پزشکی | بنانیوز (خبرگزاری مسکن و معماری) | نمایشگاه صنعت ساختمان | بانک نمونه قراردادها