لينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست ناشران ]

اطلاعات کتاب

[ 207 بار نمایش ]

عنوان کتاب (ebook)

Robbing Drug Dealers Violence Beyond the Law

موضوع کتاب دیجیتالی [ Social Science ]
شابک (ISBN) 9780202306476, 020230647X
تعداد صفحه 166 صفحه
ناشر (انتشارات) [ ] تاریخ انتشار کتاب 2000
ویرایش

نمايش خلاصه کتاب

Robbing Drug Dealers Violence Beyond the Law 
سرقت معامله گران مواد مخدر، خشونت فراتر از قانون

Back cover of Robbing Drug Dealers Front cover of Robbing Drug Dealers
نویسنده:شرح مختصر:

This volume fills a research gap of striking proportions by exploring the contingencies that mediate the crimes perpetrated on those who are themselves perpetrators.


این حجم را پر می کند فاصله پژوهش در ابعاد قابل توجه از طریق بررسی احتمالات است که از جنایات مرتکب شده در کسانی که خود عاملان هستند.


شرح مفصل:

This volume fills a research gap of striking proportions by exploring the contingencies that mediate the crimes perpetrated on those who are themselves perpetrators. The notion that violence is something that happens only to law-abiding citizens is both widely held and inaccurate. The disproportionate share of victims of crime are, in reality, themselves involved in crime. Yet existing scholarship has failed to explore the contingencies that mediate offenses like drug robbery—from the forces that inspire it, to the methods used to select targets, to the means employed to generate compliance, down to the tactics used to thwart retaliatory attempts after the crime has ended.

Given that predatory behavior between and among offenders ultimately spreads to society at large (the "contagion effect"), a research gap of striking proportions has emerged. The imprudence of robbing other criminals is widely assumed. Yet criminologists paradoxically observe that a major benefit of robbing fellow criminals is that they cannot report the offense to the authorities. Why, then, should offenders elect to reduce their odds of getting arrested at the cost of enhancing their chances of getting killed?

Drawing on candid interviews with the perpetrators, Jacobs attempts to answer such questions and fill this gap in the research agenda of criminology. The result is a narrative that explores the world of street-corner drugs from the vantage point of those who actually commit these high-risk crimes. It also introduces serious ethical issues that criminology and law enforcement tend to gloss over or ignore entirely. This work is innovative and troubling at the same time. It takes a theme that Hollywood films have explored in greater depth than social science, and restores it as a crucial part of the ethnography of crime.


این حجم را پر می کند فاصله پژوهش در ابعاد قابل توجه از طریق بررسی احتمالات است که از جنایات مرتکب شده در کسانی که خود عاملان هستند. این تصور که خشونت چیزی است که تنها به شهروندان مطیع قانون اتفاق می افتد هم به طور گسترده ای برگزار شد و نادرست است. سهم نامتناسب از قربانیان جرم و جنایت است، در واقع، خود را در جرم و جنایت نقش دارد. با این حال دانش پژوهی را شکست خورده است برای کشف احتمالی که جرایمی مانند واسطه مواد مخدر سرقت، از نیروهای که الهام بخش آن، به روش های مورد استفاده برای انتخاب اهداف، به معنی به کار برای تولید انطباق، به تاکتیک های مورد استفاده برای خنثی کردن تلاش تلافی جویانه پس از جرم و جنایت به پایان رسیده است

. توجه به این که رفتار غارت گرانه بین و در میان مجرمان در نهایت به جامعه گسترش می یابد در بزرگ ("و سرایت")، یک شکاف پژوهش از نسبت قابل توجه پدید آمده است. بی تدبیری سرقت دیگر جنایتکاران به طور گسترده ای به عهده گرفت. با این حال، جرم شناسان به شکلی متناقض مشاهده می کنیم که از منافع بزرگ سرقت از جنایتکاران دیگر است که آنها می توانند جرم به مقامات گزارش نمی دهند. پس چرا باید مجرم انتخاب برای کاهش شانس خود را از گرفتن در هزینه افزایش شانس خود را از کشته شدن بازداشت؟

با توجه به مصاحبه بی پرده با مجرمان، جیکوبز تلاش برای پاسخ به چنین پرسش ها و این شکاف را پر کنید در دستور کار تحقیقات جرم شناسی. نتیجه یک روایت است که از دیدگاه کسانی که در واقع مرتکب این جنایات در معرض خطر به بررسی جهان از داروهای خیابانی و مخدر گوشه است. این نیز مسائل اخلاقی جدی است که جرم شناسی و اجرای قانون تمایل به براق و یا بیش از نادیده بگیرد به طور کامل معرفی می کند. این کار ابتکاری و مشکل در همان زمان است. طول می کشد یک موضوع که فیلم های هالیوود در عمق بیشتر از علوم اجتماعی مورد بررسی، و بازگرداندن آن به عنوان یک بخش حیاتی از قوم نگاری از جرم و جنایت است
[ لينک دايمي به اين صفحه: ]

* متن ترجمه شده فوق در این صفحه (شامل نام کتاب و شرح مختصر) ممکن است دقیق نباشد. [توجه: کتاب فوق به زبان اصلی میباشد و ترجمه فارسی آن در این سایت موجود نیست]
نمايش صفحه قابل چاپ خلاصه کتاباطلاعات استنادی این کتاب را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 
 

معرفی کتاب به دوستان:

اعلام علاقه‌مندی در شبکه Google+
اعلام علاقه‌مندی در شبکه LinkedIn
ارسال اطلاعات به ایمیل / معرفی به دوستان

delicious icon digg icon facebook icon google icon linkedin icon redirect icon stumbleupon icon twitter iconمرجع دانش (سیویلیکا) | مجلات علمی پژوهشی | رتبه بندی بانکهای ایران | اخبار علمی | دیده بان علم ایران | پروژه ها و تحقیق دانشجویی | مرجع کتاب | فراخوانهای علمی پژوهشی کشور | افراد مهم علمی کشور | مرجع صنعت کنفرانس | اطلاع رسانی کنفرانسها | همایشهای پزشکی | بنانیوز (خبرگزاری مسکن و معماری) | نمایشگاه صنعت ساختمان | بانک نمونه قراردادها