لينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست ناشران ]

اطلاعات کتاب

[ 259 بار نمایش ]

عنوان کتاب (ebook)

Adobe InDesign CS/CS2 killer tips

موضوع کتاب دیجیتالی
شابک (ISBN) 9780321330642, 0321330641
تعداد صفحه 261 صفحه
ناشر (انتشارات) [ ] تاریخ انتشار کتاب 2005
ویرایش 1

نمايش خلاصه کتاب

Adobe InDesign CS/CS2 killer tips  
ادوبی این دیزاین CS/CS2 قاتل راهنمایی

Back cover of Adobe InDesign CS/CS2 killer tips Front cover of Adobe InDesign CS/CS2 killer tips
نویسند‌گان:

,

شرح مختصر:

The hottest collection of cool InDesign CS2 tips and hidden secrets for the pro that needs results FAST!


داغترین مجموعه ای از سرد این دیزاین CS2 راهنمایی و اسرار مخفی حرفه ای است که نیاز FAST نتایج: از شماره!


شرح مفصل:

If you've wondered how the InDesign pros get twice the work done in half the time, here's the answer: They know every inside tip, every hidden keyboard shortcut, and every little trick that gives them the edge. They know the fastest, smartest, and most efficient way to do just about everything. In short, they know all the "tricks of the trade." And now, you can too.

 

This book is packed cover-to-cover, wall-to-wall with nothing but those cool little inside tips that can make you faster, better, and have more fun using Adobe InDesign CS2. There are no detailed descriptions on working with hyphenation dictionaries, or long boring discussions on color workflow, it's just tips--short, sweet, and to the point.

 

So why just tips? When we (you, me, etc.) look at books, if we see the word "Tip" we're all immediately drawn to it. That's because we know we're about to learn something really cool. Maybe it's an undocumented keyboard shortcut, a hidden inside secret, or just a faster, better way to do something we do every day. The only problem with the tips in these books is there's never enough of 'em. That is, until now.

 

We wanted to create a book that is nothing but these tips, hundreds of tips, but with the added bonus that each tip would have a full color graphic along with it, showing you exactly how it's done. Most importantly, to get in this book they've got to be "Killer Tips." The kind of tip that makes you smile, nod, and then call all your friends and "tune them up" with your new status as InDesign guru.

 

This book is your ticket to working faster and smarter in Adobe InDesign CS2 than you ever thought you could, and best of all, you'll have a blast doing it.


اگر شما تعجب که چگونه جوانب مثبت دیزاین دریافت دو برابر کار انجام شده در نیم ساعت هم، در اینجا جواب: آنها می دانند که هر داخل نوک، هر میانبر صفحه کلید پنهان، و هر ترفند کوچک است که به آنها لبه. آنها می دانند که سریع ترین، هوشمندانه ترین و کارآمد ترین راه برای انجام این کار فقط در مورد همه چیز. به طور خلاصه، آنها می دانند که همه "کلاهبرداری از تجارت است." و در حال حاضر، شما می توانید بیش از حد

<سبک P = "حاشیه:. 0in 0in 0pt؛ روش از طرح شبکه چین: هیچ کدام "soNormal> این کتاب بسته بندی شده است پوشش پوشش دیوار به دیوار را با چیزی جز کسانی که سرد داخل راهنمایی کمی است که می تواند شما را سریع تر، بهتر، و بیشتر سرگرم کننده با استفاده از ادوبی این دیزاین CS2 است.
روش 0in 0in 0pt: کوتاه، شیرین، و به نقطه

<سبک P = "حاشیه - هیچ توصیف دقیق در کار با واژهنامهها فاصلهگذاری، و یا طولانی بحث های خسته کننده در گردش رنگ وجود دارد، آن را فقط راهنمایی طرح شبکه چین: هیچ کدام "soNormal>

پس چرا راهنمایی؟ هنگامی که ما (تو، من، و غیره) نگاهی به کتاب، در صورتی که کلمه "نوک" ما می بینیم که ما بلافاصله به آن کشیده شده است. دلیلش این است که ما می دانیم که ما مورد را به یاد چیزی واقعا سرد هستید. شاید آن میانبر صفحه کلید مستند نشده، یک راز درون پنهان، و یا فقط سریع، راهی بهتر برای انجام چیزی است که ما انجام می دهیم هر روز است. تنها مشکل با راهنمایی در این کتاب است این است که به اندازه کافی از اونا وجود ندارد. این است که تا زمانی که در حال حاضر

<سبک P = "حاشیه:. 0in 0in 0pt؛ زمینه طرح-شبکه-چین: هیچ کدام "soNormal> قصد ما این بود برای ایجاد کتاب است که چیزی اما این راهنمایی، صدها تن از راهنمایی، اما با جایزه اضافه شده است که هر یک از نوک می رنگ کامل گرافیک همراه با آن، داشته نشان دادن شما دقیقا چگونه آن را به انجام می شود.
مهمتر از همه، در این کتاب آنها رو به "نکات قاتل است." نوع نوک است که باعث می شود شما لبخند، با سر اشاره کردن، و سپس تماس بگیرید تمام دوستان خود و "لحن آنها را با وضعیت جدید خود را به عنوان گورو دیزاین

<سبک P =" حاشیه: 0in 0in 0pt؛ زمینه طرح شبکه چین: هیچ کدام "soNormal>

این کتاب بلیط خود را به کار سریعتر و دقیق در ادوبی این دیزاین CS2 از شما همیشه فکر می کردم شما می توانید، و بهترین از همه، شما باید به انفجار آن را انجام می دهند.
[ لينک دايمي به اين صفحه: ]


فرمتهای دیگر موجود از این کتاب: PDF

* متن ترجمه شده فوق در این صفحه (شامل نام کتاب و شرح مختصر) ممکن است دقیق نباشد. [توجه: کتاب فوق به زبان اصلی میباشد و ترجمه فارسی آن در این سایت موجود نیست]
نمايش صفحه قابل چاپ خلاصه کتاباطلاعات استنادی این کتاب را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 
 

معرفی کتاب به دوستان:

اعلام علاقه‌مندی در شبکه Google+
اعلام علاقه‌مندی در شبکه LinkedIn
ارسال اطلاعات به ایمیل / معرفی به دوستان

delicious icon digg icon facebook icon google icon linkedin icon redirect icon stumbleupon icon twitter iconمرجع دانش (سیویلیکا) | مجلات علمی پژوهشی | رتبه بندی بانکهای ایران | اخبار علمی | دیده بان علم ایران | پروژه ها و تحقیق دانشجویی | مرجع کتاب | فراخوانهای علمی پژوهشی کشور | افراد مهم علمی کشور | مرجع صنعت کنفرانس | اطلاع رسانی کنفرانسها | همایشهای پزشکی | بنانیوز (خبرگزاری مسکن و معماری) | نمایشگاه صنعت ساختمان | بانک نمونه قراردادها